Domů / Potřeby pro děti / Nádobí, příbory, jídelní sety

PRIMAMMA TALÍŘEK CLICK+EAT se zamykacím sacím systémem, 6+m

Kód: P440117 Produktové číslo: 4042894440117
Produkt již není v prodeji
PRIMAMMA TALÍŘEK CLICK+EAT se zamykacím sacím systémem, 6+mNávod na čištění: Před prvním použitím umyjte v horké mýdlové vodě a pečlivě opláchněte. Lze mýt v horní části myčky nádobí.
Návod pro použití v mikrovlnné troubě: Před umístěním do mikrovlnné trouby odstraňte víčko a přísavnou spodní část. Po ohřátí pokrm zamíchejte a před podáním zkontrolujte jeho teplotu.
Upozornění! Při krmení nenechávejte dítě bez dozoru. Výrobek neplňte vroucí vodou. Výrobek vždy používejte pod dohledem dospělého. Přísavná spodní část se může uvolnit, miska se může převrhnout a horký pokrm či tekutina může vytéct. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před každým použitím a po něm výrobek zkontrolujte. V případě první známky poškození či chatrnosti ho vyhoďte. Obal si prosím uschovejte pro další použití. Neobsahuje bisfenol A. Výrobek splňuje požadavky EN 14372.
Návod k použití:
1) Ujistěte se, že je povrch stolu čistý, suchý a odmaštěný. Přísavnou část umístěte na stůl a vysuňte uvolňovací páčku dopředu, čímž se uvolní talířek.
2) Dále stiskněte středové tlačítko na přísavné části a zároveň otočte část ve tvaru půlkružnice na opačnou stranu.
3) Nyní by přísavná část měla na stole pevně držet. Nasaďte talířek a lehce posuňte ve směru uvolňovací páčky, dokud neuslyšíte cvaknutí.
4) Pro uvolnění talířku opět vysuňte uvolňovací páčku dopředu. Přísavnou část uvolníte stisknutím středového tlačítka a současným otočením části ve tvaru půlkružnice na opačnou stranu.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail