Domů / Potřeby pro děti / Láhve a hrnečky

PRIMAMMA HRNEK 2v1 s brčkem 280ml, 12+m

Kód: P441008 Produktové číslo: 4042894441008
Primamma hrnek s brčkem. Součástí hrnku je měkké ohebné brčko a zásobník.
Produkt již není v prodeji
PRIMAMMA HRNEK 2v1 s brčkem 280ml, 12+mSoučástí hrnku je měkké ohebné brčko a zásobník. Pomocí otočného vodotěsného krytu lze brčko snadno zakrýt. Vždy tak zůstane hygienicky čisté. Jelikož je brčko vyrobené ze silikonu, nemůže dojít k poranění úst.
Návod k použití: Před prvním použitím výrobek umyjte v teplé mýdlové vodě a důkladně opláchněte. Lze mýt v horní části myčky nádobí. Neumísťujte do mikrovlnné trouby. Před zašroubováním víčka na hrnek otevřete vrchní kryt. Po naplnění kryt pomalu uzavřete. Pro vyčištění všech částí otevřete vrchní kryt a směrem dolů vytáhněte brčko. Nyní oddělte plastovou trubičku od silikonové části. Po vyčištění obě tyto části opět spojte a vytáhněte otvorem směrem nahoru.
Upozornění: Výrobek používejte vždy pod dohledem dospělého. Při krmení dítě nenechávejte bez dozoru a rovněž ho nenechávejte s hrnkem chodit. Používejte pouze tekutiny neobsahující cukr. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu nápoje. Jednotlivé části nejsou kompatibilní s jinými výrobky. Veškeré nepoužívané části uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte s horkými nebo perlivými tekutinami (max. 37 ° C) a džusy s dužinou. Brčko se kontaktem s ostrými zuby může poškodit, proto jej zkontrolujte před prvním a každým dalším použitím. V případě první známky poškození výrobek vyhoďte. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Neobsahuje bisfenol A, PVC ani změkčovadla. Výrobek splňuje požadavky EN 14350.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail