Domů / Kosmetika / Tělová kosmetika

ODABAN Spray 30ml

Kód: OD000031 Produktové číslo: 5025381000031
Nadměrné pocení může být velmi stresující a nepříjemné. S mimořádně silným pocením je spojen nepříjemný zápach rozkládajícího se potu a viditelné skvrny na oblečení.
Produkt již není v prodeji
ODABAN Spray 30mlBezstarostný celý den! Nadměrné pocení může být velmi stresující a nepříjemné. S mimořádně silným pocením je spojen nepříjemný zápach rozkládajícího se potu a viditelné skvrny na oblečení.

ODABAN ® sprej je účinný, jemný a nabízí 24hodinovou ochranu míst, která jsou postižena nadměrným pocením. Mechanický rozprašovač umožňuje přesné dávkování. Díky unikátní sprejové formě lze účinnou látku dobře aplikovat i do hůře dostupných míst (např. aplikace na zádech). ODABAN® Spray je používán mnoha lidmi po celém světě a řeší jejich problém nadměrného pocení. Výrobek není parfémován a neobsahuje látky, které by mohly být příčinou alergie. ODABAN ® je vhodný pro všechny typy pleti a na většinu postižených oblastí těla. ODABAN ® aplikujte přesně podle návodu a to vždy večer, těsně před spaním. Nezapomeňte, méně je více. Během několika dní bude Vaše pocení pod kontrolou.

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail