Domů / Značky / MAM

MAM DUDLÍK CHRISTMAS 6+ měsíců, silikon

Kód: M628436 Produktové číslo: 9001616628436
MAM dudlík je vyroben ze silikonu, který udržuje hygienický vzhled po dlouhou dobu. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky.
Produkt již není v prodeji
MAM DUDLÍK CHRISTMAS 6+ měsíců, silikonMAM Original má na knoflíku dudlíku roztomilé motivy dle nejnovějších trendů. Je vyroben ze silikonu, který udržuje hygienický vzhled po dlouhou dobu. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované. Jsou jemné k citlivé pleti kolem úst vzduch může kolovat mezi pokožkou a límcem, který má velké větrací otvory. Ty pomáhají zmenšit podráždění pokožky způsobené zachycováním slin. Dudlíky mají jamkovitý povrch, který kompletně udržuje sliny dítěte od jeho pokožky.

Obrázky na dudlíkách nemusí odpovídat fotografiím, skladové zásoby se neustále mění. Je možné vybrat barevnou variantu a tuto uveďte, prosím, do poznámky.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail