Domů / Dětské oblečení / Spodní prádlo a plavky

Kojenecké plavečky HAPPY NAPPY

Kód: MIM30034H
Kojenecké neoprenové plavky. Neoprenové plavky jsou vyrobeny z pružného, elastického neoprénu s měkkým, přiléhavým střihem, a širokým páskem z tkaniny s vysokým obsahem kaučuku, aby všechny nečistoty zůstaly uvnitř.
Dostupnost: Skladem
Spuštění_70% 70 %
Cena před slevou: 310 Kč
Ušetříte: 217 Kč
Cena bez DPH: 77 Kč bez DPH
Cena s DPH: 93 Kč s DPH Doprava zdarma
( Cena s DPH: 93 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Kojenecké plavečky HAPPY NAPPYDo plaveček Happy Nappy nepotřebujete PLAVACÍ PLÍNKU! Neoprén propustí moč z 60% a nedochází tak k nežádoucímu efektu, kdy plenka nasákne, ztěžkne a znesnadňuje dětem pohyb.

Většina dětských plaveckých kurzů ve Velké Británii doporučuje, aby je mělo každé dítě. Hlavní myšlenka spočívá v tom, že plavete se svým miminkem - nikoliv s obsahem jeho nebo její plínky!
Jsou vyrobeny z 1 mm pružného, elastického neoprénu s měkkým, přiléhavým střihem, a širokým páskem z tkaniny s vysokým obsahem kaučuku, aby všechny nečistoty zůstaly uvnitř. Do plaveček Happy Nappy nepotřebujete PLAVACÍ PLÍNKU! Neoprén propustí moč z 60% a nedochází tak k nežádoucímu efektu, kdy plenka nasákne, ztěžkne a znesnadňuje dětem pohyb. Design byl navržen plaveckými instruktory a rodiči, kteří pamatovali na potřeby svých dětí. Tak jednoduché a přesto tak účinné, žádné šňůrky, žádný suchý zip, žádná guma. Funguje to! Mohou být nošeny s nebo bez konvenčních plavacích plínek – podšívka se velmi snadno čistí.
DOSTUPNÉ VELIKOSTI :M - 6-11 kg, L- 10-15 kg, XL - 13-18 kg, M obvod pas 36cm, obvod stehýka 21cm
L obvod pas 38cm, obvod stehýka 24cm
XL obvod pas 40cm, obvod stehýka 25cm

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail