Domů / Novinky / Jak se zbavit vší?
Kategorie
Výrobci
Volitelný boxík #1

V tomto boxíku si můžete vytvořit vlasatní obsah. Snažte se o přehledný, snadno pochopitelný text. Pište pro Vaše zákazníky. Nekopírujte cizí texty. Atraktivitu textu zvyšte vkládáním obrázků, infografiky.

Text včetně obrázků, hypertextových odkazů můžete upravit v administraci:

Pro zákazníky/CMS stránky/Volitelný boxík #1

Odběr novinek
Volitelný boxík #2

V tomto boxíku si můžete vytvořit vlasatní obsah. Snažte se o přehledný, snadno pochopitelný text. Pište pro Vaše zákazníky. Nekopírujte cizí texty. Atraktivitu textu zvyšte vkládáním obrázků, infografiky.

Text včetně obrázků, hypertextových odkazů můžete upravit v administraci:

Pro zákazníky/CMS stránky/Volitelný boxík #2

 

Jak se zbavit vší?

www.babybaby.cz - Jak se zbavit vší?    Po prázdninách si nesou děti do školky či školy spoustu zážitků a domů zase přinášejí velmi rychle bacily, viry, bakterie a – zlatý hřeb všeho – vši. Jejich neustálé léčení je vyčerpávající a když se rozšíří i na ostatní členy rodiny, může jít o malou rodinnou apokalypsu. Co na vši tedy „opravdu“ a „zaručeně“ zabírá?

Trpělivost a hřeben

Musíte okamžitě vyčistit hřebeny, kartáče, sundat povlečení, vyprat pokrývky hlavy, dát všechny plyšáky do mrazáku a samozřejmě a především: mechanicky vlasy vyčesávat kovovým hřebínkem (plastové jsou na prd). Jenže - vyčesání vší a hnid přinese sice úlevu, ale hřebínek „všiváček“ je spíš mučící nástroj. Zejména holčičky (a maminky) s delšími vlasy ho opravdu nemilují. Kromě toho, že vlasy potrhá, je jeho problém i v tom, že rozdírá pokožku hlavy. Malé stroupky, které se tím vytvoří, svědí. To v praxi znamená, že i když vši ani hnidy už nemáte, kvůli svědění vlasy stále vyčesáváte, čímž dráždíte již rozedřenou pokožku pořád dokola a vzniká jakýsi nekonečný cyklus svědění….Navíc samotných vší se zbavíte rychle, ale hnidy?! To jsou otrlejší nájemníci. Vždycky se najde nějaká, kterou kovový hrot mine. Jedna zapomenutá hnida a celý cyklus jede znovu… Čas sáhnout po nějakém přípravku.

 

Babské rady, lékárna a …olala!... mistr Tea tree

Základní otázka zní: Jaký přípravek je ten pravý? Babské rady doporučují slivovici, my v babybaby také. Ale pro vnitřní užívání. Jako bezkunkurenční útěchu pro rodiče, kteří mají již vyčesáno, odmyto, převlečeno, padají z toho na ústní otvor a zjistili, že se musí podrbat ve vlasech. Pokud Vám dětské vlásky s odérem čtvrté cenové nesedí, sáhnete logicky po přípravku z lékárny. Šampony proti vším fungují (pokud tedy vůbec fungují) většinou na olejové bázi. Tedy na principu zadušení. Šetrné příliš nejsou a o jejich efektu se vedou rozsáhlé disputace. Většina zoufalých maminek má po odvšivení doma celou sbírku podobných preparátů. Některé z nich jsou dokonce i pro psi.  Kdesi na fóru, v diskuzi nebo mezi ostatními nešťastnicemi koluje řada osvědčených typů a psí přípravky jsou mezi nimi. Stejně jako tea tree olejíček. Oblíbený preparát na řadu neduhů je zcela přírodní, uleví rozdrásané pokožce a hlavně: vši ho prostě „nemusí“. Navíc příjemně a výrazně voní. Na trhu je řada přípravků s označením „Tea Tree“, nejprodávanějším z nich je Australian Bodycare Tea Tree Oil.

 

Proč?

Mezi zákazníky si získal oblibu díky svému naprosto čistě přírodnímu složení a silné účinnosti, kterou má, protože se vyrábí z čajovníku Melaleuca alternifolia.  Ten má ze všech 110 druhů oleje Tea Tree nejblahodárnější přírodní účinky. Vzhledem k jeho vynikající pověsti není divu, že značka Australian Bodycare, která jej vyrábí, přichází po několikaletém výzkumu s novými produkty, které se specializují právě na rychlou léčbu vší a hnid.  

 

Účinné ošetření za 15 minut! Jako fakt?!

S léčbou vší a hnid začněte po vyčesání použitím Kúry proti vším. Kúru stačí nanést rovnoměrně do délky suchých vlasů a na pokožku hlavy a nechat působit 15 minut. Přípravek nechte volně zaschnout, vši i hnidy se během této doby udusí.

 

Oplachujeme 3, 2, 1!

Po uplynutí 15minutové kúry aplikujte rovnoměrně do celé délky vlasů Oplachovou vlasovou kúru. Ale pozor, opět nasucho! Vmasírujte přípravek do vlasů a pokožky hlavy, nechte působit několik minut a následně řádně opláchněte vodou a vlasy pročešte hřebenem.

 

Ochranný film, prosím!

Pokud chcete mít opravdu jistotu, že jste proti vším podnikly všechna možná opatření, sáhněte po Spreji na vlasy, který byl speciálně vyvinut k vytvoření ochranného filmu na vlasech. Funguje na stejném principu jako kondicionér ve spreji, ale chrání před znovuobjevením vší a hnid. Pokud se tedy objevila ve škole či školce zpráva typu: „Překontrolujte dětem vlasy, vyskytly se vši“ určitě řádně postříkejte své ratolesti vlásky. Prevence prostě není od věci.  Aplikujte převážně do vlasů na šíji a za ušima. Kdo má za ušima, ten používá tea trea.  Kdo používá tea trea, ten se vší zbaví. Jde totiž opravdu o mocný insekticid.    

 

Ještě něco

Tea Trea olej používá na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin, štípnutí hmyzem, záněty a poranění v ústní dutině, afty a opary. Je vhodný k ošetření nehtových a kožních plísní a drobných popálenin. Olej Tea Tree je vhodné použít také k masážím a v aromaterapii. Navíc je účinným repelentem. Může být používán dlouhodobě, neboť pokožku nedráždí a nepoškozuje…

 

ABC

Výrobky značky Australian Bodycare byly důkladně testovány nezávislými dermatology. Zaručujeme, že jsou jemné a příjemné i k té nejcitlivější pokožce. V nedávné studii vedlejších účinků nezávislá laboratoř zkoumala reakci pokožky po aplikaci našich výrobků. Pokusu se zúčastnilo 50 dobrovolníků. Někteří z nich měli normální pleť, jiní pak atypickou, citlivou pokožku. U žádného z účastníků studie nebyly zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky.

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail