Domů / Kosmetika / Tělová kosmetika

HEMOCLIN sprej 35ml

Kód: HE572178 Produktové číslo: 8718053572178
HemoClin sprej představuje vysoce účinnou pomoc při hemeroidech. Zmírňuje a zároveň předchází potížím v oblasti konečníku, díky jeho okamžitému chladivému efektu ulevuje od svědění, pálení či přecitlivělosti v oblasti konečníku.
Produkt již není v prodeji
HEMOCLIN sprej 35mlÚleva od hemoroidů. Konec bolesti, svědění a podráždění. K léčbě příznaků hemoroidů použijte HemoClin spray. Nečekejte, až se problémy zhorší, a použijte k léčbě hemoroidů HemoClin spray.

HemoClin spray - zklidňující sprej pro rychlou úlevu od potíží v oblasti konečníku. Bezkontaktní aplikace k léčbě vnějších hemoroidů. HemoClin představuje revoluční přípravek, který přináší přímou úlevu od hemoroidů, trhlin a potíží v oblasti konečníku, jako jsou například zvýšená citlivost nebo svědění. Přípravek je založený na čirém gelu, který obsahuje patentovaný bioaktivní bakteriální blokátor (komplex 2QR), který zamezuje působení škodlivých bakterií a podporuje přirozený proces hojení. Výhody komplexu 2QR/bioaktivního bakteriálního blokátoru:

– Nehubí bakterie plošně, nýbrž zamezuje škodlivému působení „špatných“ bakterií, zatímco „dobré“ bakterie mohou dále působit
– Bez negativních dopadů na vlastní buňky těla
– Urychluje přirozený proces hojení
– Nezpůsobuje vznik rezistence
– Bez známých negativních vedlejších účinků

Pro zrychlení účinku HemoClinu doporučujeme dodržovat zdravý životní styl zahrnující vyváženou stravu, pohyb, toaletní návyky a anální hygienu (viz prevence).

HemoClin představuje vhodnou léčbu i v těhotenství nebo při kojení. V tomto období je však důležité, abyste se před použitím jakéhokoliv přípravku poradila se svým lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail