Domů / Kosmetika / Dětská kosmetika

HEDRIN solution- SPRAY 100ml

Kód: HE562415 Produktové číslo: 5011309562415
Hedrin roztok spray je vysoce účinný prostředek určený k odstranění vši dětské a jejích vajíček. V provedení spraye umožňuje rychlý, jednoduchý a pohodlný způsob aplikace na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst.
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 208 Kč bez DPH
Cena s DPH: 239 Kč s DPH Doprava zdarma
( Cena s DPH: 239 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HEDRIN solution- SPRAY 100mlHedrin® roztok proti vším ve spreji – přímý zásah na vši a hnidy.

Hedrin roztok spray obsahuje stejnou účinnou látku jako Hedrin roztok, neboli 4% dimethicon, který spolehlivě odstraňuje vši a hnidy. Výzkumy prokázaly, že maminky při odstraňování vší a vajíček preferují aplikační formu spreje. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin® roztok na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Sprejová aplikační forma je vhodná zejména pro ty, kteří mají dlouhé vlasy anebo pro ty, jež si musí odvšivení provést sami. Nové důkazy proč Hedrin je pro odstranění vší a vajíček volbou číslo jedna v Evropě. Laboratorní výsledky ukázaly, že Hedrin v laboratorních podmínkách (in vitro) ničí vši a vajíčka na 100 %. Studie, prováděna na lidech (in vitro) prokázala 98% účinnost. Studie byla prováděna ve vesnické komunitě, ale tak, aby nedošlo k reinfestaci a výsledky nebyly zkreslené.

Problém opakovaného zavšivení se vyskytuje zejména v dětských kolektivech. Ne všichni rodiče přistupují k řešení odvšivení zodpovědně nebo použijí takové metody či přípravky, které obsahují složky , na které si vši již vytvořily rezistenci. Princip účinku Hedrinu je založen na fyzikálním působení 4% dimethiconu. To je důvod, proč na Hedrin nevzniká rezistence. Pokud dojde po použití Hedrinu k opakovanému zavšivení, není důvod, že Hedrin nefunguje, ale došlo k reinfastaci od jiného dítěte. Opět použijte Hedrin. U Hedrinu nevzníká rezistence – odstranění vší a vajíček je založeno na fyzikálním principu.

Důvody proč použít Hedrin na vši a hnidy
- Neobsahuje pesticidy
- Nevzniká rezistence
- Účinný již po 1 hodině aplikace
- Bezpečný – vhodné pro ty, jež trpí ekzémem, alergií, pro těhotné a kojící matky
- Dvě aplikační formy – roztok v lahvičce a roztok ve spreji

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail