Domů / Značky / Clinic Way

CLINIC WAY 3° NOČNÍ KRÉM proti vráskám

Kód: W570818 Produktové číslo: 5900717570818
3. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 50+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě atrofických vrásek a redukuje již existující vrásky.
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 483 Kč bez DPH
Cena s DPH: 585 Kč s DPH Doprava zdarma
( Cena s DPH: 585 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
CLINIC WAY 3° NOČNÍ KRÉM proti vráskám3. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 50+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě atrofických vrásek a redukuje již existující vrásky.

Aktivní složky:
Reaktivátor obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE – potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.

Komplex fytohormonu – stimuluje procesy regenerace pokožky a obnovuje fyziologickou výrobu řetězců kolagenu a elastinu narušenou nedostatkem hormonů. Udržuje optimální koncentraci kyseliny hyaluronové a zajišťuje správnou hydrataci pokožky, čímž se zlepšuje pevnost, pružnost a zabarvení.

Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: hloubková hydratace (86 %*), okamžité vyhlazení (93 %*), zmírnění drsnosti o 38 %* a vysušení o 44 %*, zvýšení pružnosti pokožky (83 %*), redukce atrofických vrásek o 31 %*. *Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail