Domů / Značky / Clinic Way

CLINIC WAY 2° DENNÍ KR. SPF20 proti vráskám

Kód: W570412 Produktové číslo: 5900717570412
2. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě elastotických vrásek a redukuje již existující vrásky. SPF 20.
Produkt již není v prodeji
CLINIC WAY 2° DENNÍ KR. SPF20 proti vráskám2. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 40+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě elastotických vrásek a redukuje již existující vrásky. SPF 20.

Aktivní složky:
Reaktivátor obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.

Komplex retinoidu – způsobuje remodelaci kolagenních vláken eliminací poškozených vláken a zvýšením množství kolagenu, zejména v oblastech zasažených elastózou. Rozjasňuje skvrny způsobené sluncem a předchází přílišnému vysušování pokožky, takže je kůže pružnější a vrásky méně viditelné.

Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: zlepšení hydratace (96 % *), pevnosti (75 % *) a pružnosti (82% *), snížení diskolorace o 14 %* a vysušení pokožky o 38 %*, redukce elastotických vrásek o 27 %*. *Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail