Domů / Novinky / Čištění zoubků s medvídkem Brushym
Kategorie
Výrobci
Volitelný boxík #1

V tomto boxíku si můžete vytvořit vlasatní obsah. Snažte se o přehledný, snadno pochopitelný text. Pište pro Vaše zákazníky. Nekopírujte cizí texty. Atraktivitu textu zvyšte vkládáním obrázků, infografiky.

Text včetně obrázků, hypertextových odkazů můžete upravit v administraci:

Pro zákazníky/CMS stránky/Volitelný boxík #1

Odběr novinek
Volitelný boxík #2

V tomto boxíku si můžete vytvořit vlasatní obsah. Snažte se o přehledný, snadno pochopitelný text. Pište pro Vaše zákazníky. Nekopírujte cizí texty. Atraktivitu textu zvyšte vkládáním obrázků, infografiky.

Text včetně obrázků, hypertextových odkazů můžete upravit v administraci:

Pro zákazníky/CMS stránky/Volitelný boxík #2

 

Čištění zoubků s medvídkem Brushym

www.babybaby.cz - Čištění zoubků s medvídkem Brushym    S touhle appkou zdarma je čištění zoubků hračka!

Jak zoubky pořádně vyčistit bez nervů na dranc a bez slziček? Rad a typů je spousta.

Naše oblíbená značka MAM teď uvolnila do Google Play i App Storu zdarma aplikaci MAM Brushy Time!, která pro čištění zoubků nadchne všechny budoucí youtubery i malé fashion bloggerky. Stejně tak jako jejich rodiče.

MAM Brushy Time! aplikace obsahuje zábavnou hru čištění zubů s časovačem.V aplikaci naleznete pohádku o medvídku Brushym a interaktivní hru, ve které děti pomohou Brushymu vyčistit zuby. Hra také obsahuje šikovný časovač, takže vždy budete vědět jak dlouho zoubečky čistit!

Zábavná hra byla pečlivě vyvinuta pro děti od jednoho roku. Vyzkoušeli jsme, že opravdu baví i ty nejmenší. MAM Brushy Time! pomáhá naučit správným návykům ústní hygieny již od nejranějších dnů, ale obsahuje také obsahuje užitečnou informační sekci s tipy a triky pro ústní hygienu našich nejmenších.
 

3 TYPY PRO ÚSTNÍ HYGIENU DĚTÍ:  

Nic nedokládejte

Na zoubky se připravujte už od narození. Masírujte mimču dásně a čistěte jeho ústní dutinu. Vaše prsty jsou nejlepší nástroj a se zubní žínkou a prsťáčkem bude miminko připravené na nové zubní návštěvníky. Žínka Oral Care má tvar rozkošného králíčka a vaše děťátko si zvykne, že mu někdo sahá do pusinky a něco tam dělá.

Čištění hrou

Nejen na mobilu, ale i v reálu. Děti rády napodobují – proto si můžete zuby čistit společně a udělat z čištění zábavu. Nechte svého prcka, ať si kartáček vybere sám (pokud už je větší), dejte kartáčku jméno, zahrajte si hru na vyhánění kazizubů z pusy….Fantasii se meze nekladou.

Jaký kartáček zvolit?

Záleží na věku i množství zoubků. Pro první čištění je vhodný trénovací zubní kartáček MAM Training Brush s extra dlouhou rukojetí, který byl vyvinut ve spolupráci se zdravotnickými odborníky. Training Brush umožňuje dospělým, aby čistili zuby současně s dítětem a jemně vedli kartáček tak, aby se správně vyčistily všechny zuby. Ochranný štít udržuje kartáček v ústech v bezpečné poloze a malá kulatá hlava a měkká vlákna jsou ideální pro jemné čištění.

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail