Domů / Značky / Australian Bodycare

Australian Bodycare Pure Oil 30ml

Kód: ABC006012 Produktové číslo: 5709455006012
100% olej Tea Tree je nejsilnější přírodní dezinfekce, působí rychle a nepálí. Ničí bakterie, viry a plísně a zároveň urychluje hojení.
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 260 Kč bez DPH
Cena s DPH: 314 Kč s DPH Doprava zdarma
( Cena s DPH: 314 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Australian Bodycare Pure Oil 30mlOriginální 100% olej Tea Tree Australian BodyCare® je nejsilnější přírodní dezinfekce pro celou rodinu. Působí rychle a nepálí. Má schopnost ničit choroboplodné zárodky jako jsou bakterie, viry a plísně a zároveň urychluje hojení, stimuluje imunitní systém pokožky a podporuje její prokrvení. Neobsahuje alkohol, má dlouhotrvající efekt.

Vhodný k ošetření všech drobných poranění , odřenin, popálenin a hmyzích štípnutí.
Tea Tree olej Australian BodyCare® je díky svým antiseptickým účinkům vhodný také pro péči o problematickou pokožku, na akné, opary, plísně a infekce nehtů nebo bradavice. Působí také jako účinný repelent.
Originální Tea Tree olej Australian BodyCare® je nejprodávanější tea tree olej na českém trhu od roku 1993. Obsah aktivní antiseptické látky (terpinen-4-ol nad 39%) je garantován certifikátem přímo z Austrálie. Získává se pouze ze stromu Melaleuca alternifolia speciální metodou, která zaručuje získání nejkvalitnějšího Tea Tree oleje.

Dle standardů je Tea Tree olej Australian BodyCare® díky tmavé lahvičce chráněn před světlem, což zajišťuje jeho stabilitu a účinnost po celou dobu použití.

Akce, slevy a novinky
přednostně na Váš e-mail